Groningen gaat investeren in de plaatselijke dance-industrie en een visie met alle partners ontwikkelen.
Het voorstel van GroenLinks hierover werd door de raad aangenomen. Er is teveel alleen naar de overlast gekeken, aldus GroenLinks, maar de dance-industrie is belangrijk voor de Groninger jongerencultuur.
Er worden 17 buitenlocaties onderzocht op de mogelijkheden voor het organiseren van evenementen. Zo kunnen de gevolgen voor de natuur en de rust in de stad meer worden verspreid.
De komende dagen zijn rustig en droog. Wel beginnen de dagen grijs, met in het…
De petitie voor een tijdelijke oversteek tijdens de bouw van de nieuwe Gerrit Krolbrug wordt…
Bureau Meerstad en BAM Infra Nederland hebben deze week een overeenkomst getekend voor de bouw…
Hulpdiensten zijn uitgerukt om een persoon te vinden die vermoedelijk in het water ligt bij…
Het fietspad op de Oosterhavenbrug richting het zuiden, de Sontweg, is van woensdag 12 tot…
Een gedeelte van de Dorpsweg in Onnen is van donderdag 13 november 21.00 uur tot…
Bekijk reacties
men erkent dus dat er gevolgen zijn voor de natuur en de rust in de stad, ze worden alleen wat verspreid. toch wordt er in geïnvesteerd. wordt hier nou een kinderhand gevuld of moet mijn verstand hierbij stil staan?
op de site van groen links is er ruim baan voor de dance-apostelen. maar veel wijzer word je er ook niet van ("dance is belangrijk"). hoe zou het ook kunnen?
http://groningen.groenlinks.nl/node/107597
Ik heb al eerder voorgesteld om Industrieterrein Rode Haan bij StainKoel'n er voor te gebruiken. De afvaldump kan asl geluidsbuffer dienen. Rode Haan is minstens de komende tien jaar nog onbezet.
Nog meer ruimte voor dance-feesten. Ik heb het te doen met de echte muziekliefhebbers.