foto: Frank de Kleine / Flickr.com
Studenten kunnen vanaf volgend jaar september bij het Instituut voor Communicatie, Media & IT van de Hanzehogeschool een internationale major Game Design & Development volgen.
Met die opleiding speelt de Hanzehogeschool in op de toenemende vraag naar professionele kennis en vaardigheiden op gebied van serious gaming. Tijdens de opleiding werken de studenten aan game concepting, 2D en 3D artwork en productie. De games worden ingezet als toepassing voor educatie, voorlichting en gedragsverandering, zoals gezonder eten en meer bewegen.
Het instituut biedt inmiddels al een minor “Game On¨, met vooral aandacht voor educatieve games.
Op de Grote Markt is zaterdag aan het einde van de middag de verlichting in…
Jenning de Boo is zaterdagmiddag vierde geworden op de 1.000 meter bij de wereldbekerwedstrijd schaatsen…
Verschillende monumentale bomen langs de rand van het Betonbos zijn de afgelopen week beschadigd geraakt…
De fracties van VVD en CDA in Groningen vragen het college om opheldering over het…
Bij een verkeersongeluk zaterdag aan het einde van de ochtend is aan de Emmalaan in…
Inwoners van de wijk Ter Borch bij Eelderwolde (gemeente Tynaarlo) hebben via de media moeten…
Bekijk reacties
Er is geen grote behoefte aan game designers, zeker niet in NL. Ik ken mensen die in Utrecht een master Game Design gedaan hebben, en echt niet binnen hun veld kunnen werken! Er zijn gem. 150 mensen die op 1 vacature reageren.
Zie de grote namen in de industrie.
Game design kun je zelf leren