Categorieën: Sport

Flames verliest weer van Okapi Aalstar

GasTerra Flames heeft dinsdagavond in Martiniplaza weer niet voor een verrassing kunnen zorgen in de EuroChallenge-wedstrijd tegen Okapi Aalstar uit Aalst. Het werd 63-70.

De Belgen kwamen goed uit de startblokken en stonden halverwege het eerste kwart al met 4-14 voor. Aan het eind van het kwart was het 11-23. In het tweede kwart bleef het verschil steeds boven de 10 punten, en bij rust was de stand 24-35.

Na rust gingen de Groninger basketballers agressiever spelen, en Okapi werd overlopen. Twee minuten voor het eind van het derde kwart kwam Flames voor het eerst op voorsprong: 43-42. Aan het eind van het kwart was het 47-45.

De vreugde voor de 3340 toeschouwers duurde echter niet lang. Met nog 7 minuten op de klok stond Flames voor het laatst voor, met 49-47, en daarna zetten de Belgen aan. Een 0-13 run leidde tot een 49-60 tussenstand met nog 4 minuten te spelen. Flames kwam nog terug tot 55-60, maar daarna nam Okapi weer afstand.

Topscorer bij Flames was Ross Bekkering met13 punten.

Flames verloor eerder de wedstrijd in België na verlenging met één punt. De ploeg van coach Ivica Skelin is nu uitgeschakeld in de EuroChallenge.

redactie

Recente berichten

Vooral bewolking en zo nu en dan neerslag tot na het weekend

De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…

7 uur geleden

FC Groningen wint op bezoek bij Excelsior voor het eerst sinds eind oktober

FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…

8 uur geleden

Forse dakbrand aan De Sitterstraat in Helpman (update)

De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…

8 uur geleden

Westelijk fietspad langs Petrus Campersingel blijft tot en met volgende week vrijdag dicht

Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…

9 uur geleden

Van Marum: ‘Alle huurders in bevingsgebied hebben dit jaar nog hun onderhoudsvergoeding’

Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…

10 uur geleden

Nominatie voor CU-vrijwilligersprijs ‘Barmhartige Samaritaan’ weer van start

Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…

11 uur geleden