foto: Bob de Vries
De politie heeft maandag op Ameland een 33-jarige Stadjer aangehouden. De man had ruzie gemaakt in een sauna, reed vervolgens onder invloed in een auto en verliet ook nog eens de plaats van een ongeval.
De man maakte eerst ruzie met bezoekers van een sauna in een hotel in Hollum. Vervolgens verliet hij het hotel en stapte in een auto. Even verderop raakte hij met zijn wagen van de weg. De man verliet de plaats van het ongeval. Agenten achterhaalden zijn vakantieadres, waarop de Stadjer via een balkon probeerde te vluchten. De dienders waren hem echter te snel af.
Op het bureau bleek dat hij ruim 1 promille alcohol in zijn bloed had. De man werd met een watertaxi naar een cel op de vaste wal gebracht.
Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…