Categorieën: 112

Snel rijden komt automobilist duur te staan

Een 25-jarige man uit Roden moest zaterdagavond zijn rijbewijs inleveren, omdat hij met 129 km/uur over de Weg der Verenigde Naties reed.

Op de betreffende weg geldt 70 km/uur als maximum. Naast het invorderen van het rijbewijs kreeg de man ook een Educatieve Maatregel Gedrag en Verkeer (EMG).

De EMG betekent dat een bestuurder een cursus moet volgen om zijn rijgedrag te verbeteren. De cursus kost € 954,00 en dat moet de deelnemer zelf betalen.

Betsie Meijer

Recente berichten

Fietser gewond door aanrijding op Osloweg

Op de kruising tussen de Osloweg en de Gotenburgweg vond vrijdagmiddag een aanrijding plaats tussen…

4 minuten geleden

Forumbibliotheek Selwerd feestelijk heropend

De Forumbibliotheek in Selwerd is vrijdagochtend feestelijk heropend na een verbouwing van drie maanden. In…

21 minuten geleden

Nieuwe delen van Doorfietsroute Leek–Groningen vanaf vandaag open

Vanaf deze vrijdag kunnen fietsers gebruikmaken van nieuwe stukken van de Doorfietsroute tussen Leek en…

1 uur geleden

DJ Coco Coquelicot aangevallen op Ebbingebrug na avondje draaien

Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…

2 uur geleden

18.000 krabbels voor veilige oversteek bij nieuwe Gerrit Krolbrug dinsdag aangeboden in Den Haag

De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden dinsdag de petitie met 18.000 handtekeningen aan…

3 uur geleden

Gomarus College en ROC Menso Alting openen nieuwe technieklokalen

Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…

4 uur geleden