Categorieën: Nieuws

Energy Challenge van start voor besparing van energie

De derde Energy Challenge Groningen ging dinsdagmorgen van start met een kick-off in de Euroborg. Er gaan in dit schooljaar maar liefst 14 scholen uit Groningen aan de slag met energiebesparende maatregelen.

Het doel is bewustwording en oplossingen bedenken om in het eigen schoolgebouw slim met water en energie om te gaan. Er is in de regio een groeiende behoefte aan goed geschoold personeel en nieuwe kennis op het gebied van energie en water.

De leerlingen gingen dinsdagmiddag naar verschillende workshops en konden een zonnecel maken. Aan het eind van het schooljaar wordt bekeken welke school het meest duurzaam was.

Femke van Arendonk

Recente berichten

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

2 uur geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

2 uur geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

3 uur geleden

Aksel Cijntje (31) helpt mensen met beperking op Curaçao aan sportmogelijkheden

Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 31-jarige…

3 uur geleden

Doorfietsroute Groningen – Ten Boer geopend

Wethouder Philip Broeksma en gedeputeerde Erik Jan Bennema hebben donderdag samen het laatste deel van…

4 uur geleden

Hanze-studenten maken documentaire in Braziliaanse sloppenwijk

Vijf studenten van de Hanzehogeschool zijn naar Fortaleza in Brazilië gereisd om daar voor hun…

5 uur geleden