Een 45-jarige Stadjer is in de nacht van dinsdag op woensdag samen met een 26-jarige inwoner van Bad-Nieuweschans betrapt op het stelen van diesel in Beerta.
Oplettende agenten zagen rond 02.10 uur op de Oudeweg een auto bij een kraanwagen wegrijden en besloten om de zaak te controleren.
In de auto lagen een aantal jerrycans en een slang. Verder viel op dat de dop van de brandstoftank van de kraanwagen was verwijderd. De twee mannen werden aangehouden. De politie onderzoekt de zaak.
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…
De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…
Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…