foto: www.bequick1887.nl
De jeugdopleiding van Be Quick 1887 scoort hoog en staat landelijk op de vijfde plek. Dat is twee plaatsten hoger dan twee jaar geleden. Ook GVAV Rapiditas doet het met de tiende plaats goed.
De lijst is gebaseerd op de prestaties van de eerste twee jeugdelftallen van de A tot en met de D junioren. Helpman is met de 88e plaats de derde Groningse club in de top 100. AFC uit Amsterdam voert de lijst aan.
Regionaal gezien heeft Be Quick de beste jeugdopleiding. GVAV staat tweede en de Asser clubs Achilles 1894 en ACV staan op gepaste afstand derde.
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…
Bekijk reacties
Een lijst op basis van prestaties......
Dat is niet de intentie van opleiden !!
Heeft Be Quick ook een Ster van de KNVB voor hun jeugdopleiding ?