Foto: Martin Druppers & Martin Nuver - 112groningen.nl
Bij diverse verkeersongelukken op de A28 ter hoogte van Haren zijn zondagochtend verschillende mensen gewond geraakt. De ongelukken ontstonden vanwege hevige regenval.
De eerste meldingen kwam rond 11.30 uur binnen op de meldkamer. Omdat er op beide rijbanen ongelukken waren gebeurt, werden er diverse ambulances en politieauto’s ter plaatse gestuurd. Ook werd de Harense brandweer ter assistentie opgeroepen. Volgens de politie zijn er verschillende mensen gewond geraakt, maar is over hun toestand niets bekend.
De rijbaan van Eelde richting Groningen werd korte tijd afgesloten voor het verkeer. Rond 13.30 uur werd de weg weer vrijgegeven.
De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…
FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…
De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…
Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…
Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…
Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…