Foto: Sebastiaan Scheffer
Cultuureel Studentencentrum Usva wil verhuizen naar een nieuw onderkomen. Dit meldt de Universiteitskrant. De Usva zit al zeventien jaar lang in een monumentaal pand aan de Munnekeholm. Het gebouw bestaat uit een wirwar aan gangetjes en zalen en barst inmiddels uit z’n voegen.
De Usva heeft de afdeling Vastgoed en Investeringsprojecten van de universiteit gevraagd om een oplossing en deze neemt nu alle panden en ruimten van de RUG onder de loep.
Een van de mogelijke ruimtes is de Marie Loke-zaal in het Harmoniecomplex, het voormalige Universiteitstheater dat de Usva gebruikte als theaterzaal. De daarboven gelegen letterenbibliotheek komt aan het eind van dit jaar leeg te staan.
Vanaf deze vrijdag kunnen fietsers gebruikmaken van nieuwe stukken van de Doorfietsroute tussen Leek en…
Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…
De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…
Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…
Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…