foto: Martin Druppers / 112groningen.nl
RTV Noord directeur Gijs Lensink is woensdagavond met zijn auto in het Drentse Ter Aard tegen een boom gereden. Dat meldt RTV Noord zelf. Lensink had veel te veel gedronken.
Lensink bleef ongedeerd, maar zijn auto was total-loss. Uit een ademtest bleek hij 1,9 promille alcohol in zijn bloed te hebben. Dat is vier keer meer dan de toegestane hoeveelheid.
Zijn rijbewijs is in beslag genomen. “Een hele slechte actie, niet passend bij mijn publieke functie en verantwoordelijkheid die ik wil dragen voor RTV Noord”, aldus Lensink op de website van RTV Noord.
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…
Bekijk reacties
Best wel klote voor die boom ook. Gaat hij de eer aan zich zelf houden of wacht hij de storm van kritiek af?
Mooie reclame aan de linkerzijde.
Wat een ongelofelijke druif! Misdadig om met zoveel alcohol op te gaan autorijden. Keihard aanpakken die lutser!
Geen respect voor mensen die met alcohol op gaan autorijden. BAH!
Met hetzelfde gemak rijdt hij een gezin dood, walgelijk dit. Mag van mij jaren de bak in
Laat met de ondermaatsheid van het gemiddelde RTVn programma toch al niet veel respect zien aan de Groningers. Wat moet dat
zwaar gesubsidieerde omroepje trouwens met zo'n dure patserige directiewagen !!?
deze vind ik wel heel goed.bedankt theo
theodor, wie zegt dat het een directieauto is. meestal heeft hij dan ook een chauffeur, maar het blijft een slechte zet en hier moeten gevolgen van komen wat is niet aan het publiek, maar de rechtspraak.
Dan rijd hij met en paar week weer vrolijk in en auto,tje rond
het is een leaseauto, maar maakt ook niet uit verzekering betaalt toch niet dus het was een paar dure drabkjes