De Dankbaarheid is de mooiste woonboot van de Groningse Diepenring. Dat is althans het oordeel van het publiek dat heeft meegedaan aan de door het Grachtenfestijn georganiseerde wedstrijd. Zaterdagmiddag werd de beste van de negen deelnemers bekend gemaakt.
De Dankbaarheid valt op omdat het bovendek in de jaren zeventig van de vorige eeuw door een architect is ontworpen. Twee jaar geleden werd zij nog aan de buitenkant volledig gerenoveerd.
Het schip kreeg 96 unieke stemmen. Eigenaar Joey Wintjes krijgt als eerste prijs vijftig procent korting op een hellingbeurt voor zijn schip.
Het Grachtenfestijn werd het afgelopen weekend voor het eerst gehouden.
De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…
FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…
De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…
Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…
Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…
Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…
Bekijk reacties
Gefeliciteerd!
Terechte winnaar, spijtig genoeg is het ook bijna het enige goed onderhouden schip in de hele diepenring.
Ben er recent nog doorgevaren, jammer dat er zoveel wrakken liggen en dat daar niet tegen wordt opgetreden.
Goede middag'.
Mijn overgrootouders hebben de dankbaarheid
laten bouwen.Fam is er verdermee gaan varen.
Dit was de Fam Buisman ijn oma waseen Buiman.
mvg H.E.v/dlaan