Categorieën: Sport

Be Quick verspeelt winst in blessuretijd

Be Quick 1887 verspeelde zondag tijdens het topklasse debuut in blessuretijd twee punten. In het Esserbergstadion stond het na 90 minuten 3-1 voor Be Quick, maar tegenstander HBS wist via Jean Paul Saeijs alsnog langszij te komen 3-3.

Adams Sarkodie van Be Quick passeerde na vijf minuten ongelukkig zijn eigen doelman, maar na 20 minuten kopte Aron Strengholt de gelijkmaker binnen. Via twee schitterende doelpunten van Rob van der Leij en Kevin van der Kooi stond Be Quick aan de thee met 3-1 voor.

Na rust kopte Van der Leij nog op de lat, maar in de slotfase werd de ploeg uit Den Haag sterker en sloeg in blessuretijd twee keer toe: 3-3.

Andor Heij

Recente berichten

Vooral bewolking en zo nu en dan neerslag tot na het weekend

De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…

6 uur geleden

FC Groningen wint op bezoek bij Excelsior voor het eerst sinds eind oktober

FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…

7 uur geleden

Forse dakbrand aan De Sitterstraat in Helpman (update)

De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…

7 uur geleden

Westelijk fietspad langs Petrus Campersingel blijft tot en met volgende week vrijdag dicht

Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…

8 uur geleden

Van Marum: ‘Alle huurders in bevingsgebied hebben dit jaar nog hun onderhoudsvergoeding’

Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…

9 uur geleden

Nominatie voor CU-vrijwilligersprijs ‘Barmhartige Samaritaan’ weer van start

Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…

10 uur geleden