Categorieën: Nieuws

Waterschap voorziet geen problemen

De aanhoudende droogte is voor het waterschap Noorderzijlvest geen reden om extra maatregelen te nemen. Het waterschap zorgt op dit moment dat de hoger gelegen delen van de provincie genoeg water krijgen.

Het bemalen is goed te merken in de stad. Via het Reitdiep stroomt water door de grachten in de richting van hoger gelegen delen. In de diepenring staat meer stroming dan normaal.

Voor de komende dagen verwacht Noorderzijlvest geen problemen. Het aangevoerde  water komt uit het IJsselmeer en daar is op dit moment nog genoeg aanvoer vanuit de Alpen.

Erick Bakker

Recente berichten

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

8 uur geleden

Vrijdag bewolkt met een spatje regen

De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…

8 uur geleden

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

12 uur geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

12 uur geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

13 uur geleden

Aksel Cijntje (43) helpt mensen met beperking op Curaçao aan sportmogelijkheden

Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…

13 uur geleden