foto: GALERIEopWEG / Flickr.com
Rijkswaterstaat voert vanaf woensdag tot en met zaterdag asfalteringswerkzaamheden uit op de A7 tussen Groningen en Winschoten. Het verkeer ondervindt in beide richtingen hinder. Weggebruikers moeten rekening houden met een langere reistijd.
Tijdens de werkzaamheden is er in beide richtingen één rijstrook beschikbaar en geldt een verlaagde maximumsnelheid van 70 kilometer per uur. Op bepaalde tijden is een aantal toe- en afritten afgesloten. Het verkeer wordt met behulp van gele borden omgeleid via de eerstvolgende toe- en afrit.
De volgende toe- en afritten zijn voor het verkeer vanuit Groningen richting Winschoten
afgesloten op de volgende data en tijden:
-Toerit Westerbroek (nr. 39) van woensdag 24 juli 23:45 uur tot en met donderdag 25 juli 06:00 uur
-Toerit Westerbroek (nr. 39) van donderdag 25 juli 22:00 uur tot en met vrijdag 26 juli 06:00 uur
-Toerit Winschoten (nr. 47) van vrijdag 26 juli 20:00 uur tot en met zaterdag 27 juli 06:00 uur
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…
Bekijk reacties
Wat is RWS verstandig bezig !
Het spoor verkeer Zuidbroek Nieuwe Schans ligt ook t/m aankomend weekend eruit en vind het vervoer per bus plaats !
Blijkbaar kijkt RWS niet naar het spoor,dit geschiedde 3 week geleden ook bij Amsterdam Schiphol geen trein verkeer en ook de A 4 werd gewerkt ! Ik dacht dat het allemaal het ministerie Infra & Milieu is !