Foto: Lesley Pietens
Op de drafbaan in de stad was het afgelopen zaterdag tijdens de koers, ondanks het mooie weer, gezellig druk. Het parcours in de stad is één van de vier banen in Nederland waar nog professioneel de paardensport beoefend word.
Namen als Lady Gaga, Betty Boop en Karel de Grote streden tegen elkaar om de prijzen. Enkele honderden liefhebbers kwamen op het evenement af. Daarbij kon men ook een gokje wagen.
Er worden op de drafbaan slechts tien koersen per jaar gehouden. Zaterdag 11 augustus organiseert de Koninklijke Harddraverij en Renvereniging de jaarlijkse horecakoers. Dat is een nationaal drafsportevenement waarbij horeca en drafsport hand in hand gaan.
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…