Sinds vorige week dinsdag wordt de zestienjarige Stefany Kuik uit Groningen vermist. Het is de derde keer in korte tijd dat de tiener spoorloos verdwenen is.
Het meisje is weggelopen uit een instelling waar zij verbleef. Stefany heeft een gezet postuur en lang donkerbruin geverfd haar. Opmerkelijk is dat zij een tatoeage van het woord ‘love’ op één van haar voeten heeft staan. Op de dag van haar verdwijning droeg ze een zwarte legging, een wit rokje, een beige truitje met halve mouwen en zilveren sandalen. Ook draagt ze een ketting met een hartje.
Stadjers die menen het meisje gezien te hebben, of weten waar zij op dit moment verblijft, kunnen contact opnemen met de politie op telefoonnummer 0900 88 44.
De politie heeft onderstaande foto van het meisje vrijgegeven:
Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…
De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…
Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…
Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Bekijk reacties
hebben ze bij het Poortje de hekken wegbezuinigd of zo?
Kan niets over Het Poortje vinden.
Kan het niet zijn dat ze uit de Helperhaven of Aborg (of hoe dat nu ook heet komt) wegloopt?
Nou inderdaad zeg! Wat een aanfluiting.
Er stond eerst wel Poortje bij? En heel veel jongeren mogen daar overdag toch gewoon uit ?
Is ze al gevonden? Of nog steeds niet?