Huizen in Groningen worden vooralsnog niet minder waard door aardbevingen. Dat zegt het Ministerie van Economische zaken die de ontwikkeling van huizenprijzen in provincie sinds 1993 op een rijtje heeft gezet. Minister Kamp wil ook in de toekomst de prijzen in de gaten houden en per kwartaal resultaten publiceren.
Het ministerie zal met de NAM een schadevergoedingsregeling afspreken. Deze regeling kan onder nog te bepalen voorwaarden van kracht worden wanneer wel een daling van de huizenprijzen door aardbevingen als gevolg van gaswinning wordt aangetoond.
Ook is gekeken naar bijvoorbeeld dijken en gasleidingen. Uit dat onderzoek blijkt dat schade zich kan voordoen, maar dat het onwaarschijnlijk is dat vitale infrastructuur beschadigd wordt.
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…
De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…
Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…