Categorieën: 112

Dealers en gebruikers in A-kwartier aangehouden

De politie doet voortdurend onderzoek in het A-kwartier om de drugsoverlast te bestrijden. Vorige week werden daar twee mannen uit Groningen van 44 en 33 jaar opgepakt vanwege handel in drugs.

De beide mannen werden regelmatig in het A-kwartier gezien terwijl ze stonden te dealen. In de woning van de ene verdachte werden 64 bolletjes harddrugs en een geldbedrag gevonden en bij de andere verdachte geld en sieraden. Alle spullen zijn in beslag genomen. Het tweetal is inmiddels door de rechter commissaris voor 14 dagen in bewaring gesteld.

Behalve de twee dealers zijn ook nog vier gebruikers aangehouden. Van hen is een verklaring opgenomen. Het onderzoek in het A-kwartier wordt voortgezet.

Betsie Meijer

Bekijk reacties

  • dus blijkt het maar weer dat het steunpunt van de politie in het a-kwartier niet gesloten moet worden, omdat het nut heeft.

Recente berichten

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

19 minuten geleden

Vrijdag bewolkt met een spatje regen

De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…

43 minuten geleden

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

4 uur geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

4 uur geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

5 uur geleden

Aksel Cijntje (43) helpt mensen met beperking op Curaçao aan sportmogelijkheden

Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…

5 uur geleden