Categorieën: 112

Vrouw gewond bij verkeersongeluk Hoendiep

Een nog onbekende vrouw is donderdagmiddag lichtgewond geraakt bij een verkeersongeluk op het Hoendiep in de stad. Ze is met een ambulance overgebracht naar het ziekenhuis.

Het ongeluk gebeurde op de splitsing van het Hoendiep met de Friesestraatweg. Een automobilist kwam vanaf de A-weg en wilde richting Hoogkerk rijden. Bij de splitsing verleende hij geen voorrang aan een andere auto, waarbij de man deze auto vol in de zijdeur ramde, waar de vrouw zat als bijrijdster.

Deze auto raakte zwaar beschadigd en is door een bergingsbedrijf weggesleept. De vrouw kwam er met een gekneusde schouder van af.

Sebastiaan Scheffer

Bekijk reacties

Recente berichten

“Maandag opklaringen en bewolking, komende dagen droog”

De komende dagen wisselen opklaringen en bewolking elkaar af. Volgens OOG-weerman Johan Kamphuis lijkt het…

3 uur geleden

Geldinzameling met Marathon Assen: Bjorn loopt voor Serlou die vrouw en dochter verloor bij ongeluk

Bjorn Bodde uit Groningen gaat de Marathon van Assen lopen. Dat doet hij niet zomaar.…

4 uur geleden

Bluesliefhebber Ruud Vreeman eert oude studievriend met boek

Ruud Vreeman, Voormalig burgemeester van Groningen, heeft afgelopen donderdag een boek uitgebracht over blues in…

4 uur geleden

Kristallnacht herdacht met stille tocht: “Wat liever voor elkaar zijn” (foto’s)

Met een stille tocht is zondag stilgestaan bij de Kristallnacht die in 1938 plaatsvond in…

5 uur geleden

Gebruik van voederbieten bij Sint Martinus zit in de lift: “Daar zijn we trots op” (foto’s)

Het gebruik van voederbieten als lampion tijdens Sint Martinus zit in de lift. Dat zegt…

5 uur geleden

Sociale Brigade ontvangt ambulance voor Oekraïne: “Op zoek naar brancard en medische hulpmiddelen”

Een brancard, medische hulpmiddelen en hygiëneproducten. Daar is De Sociale Brigade uit Haren naar op…

8 uur geleden