foto: Roel Breet
Het College van Gedeputeerde Staten hebben het ingediende bezwaar van RTV Noord tegen het besluit inzake de subsidiëring voor RTV Noord in 2013, ongegrond verklaard.
Overeenkomstig het advies van de Commissie Rechtsbescherming heeft de provincie nu besloten de regionale omroep te korten. Er was bezwaar aangetekend tegen het besluit RTV Noord in 2013 te bekostigen voor een bedrag van maximaal € 8.932.000,– en dat is € 430.687,– minder is dan RTV Noord heeft aangevraagd.
Alle regionale omroepen moeten geld inleveren. In 2014 wil het rijk de subsidies aan de regionale omroepen verstrekken.
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…
Bekijk reacties
Gelet op het schrale televisie en radio aanbod en ook nog eens voor een klein select gezelschap, zou het ook wel met de helft aan subsidie en bijbehorend personeel toe moeten kunnen. 90 man personeel voor 25 minuten televisie en anderhalf uur radio, de rest is /zijn herhalingen of muziek lijken mij wel erg veel (belasting)geld voor gesubsidieerde banen.
9 miljoen !! Je ziet of hoort het er niet aan af. Veel (voorspelbare)ergernis en weinig inhoud, of het is de mix van informatie en populisme overheden en bedrijfsleven welgevallig. Soms is het bijna amusement, zo lachwekkend, maar meestal zap je maar gauw weer verder.
Natuurlijk is het goed om mensen aan het werk te houden, maar het is wel tijd om naar prijs/kwaliteit nut/noodzaak te kijken. Helft van dit bedrag zijn loonkosten.
De optie IRTV was een veel betere geweest. Helaas begrijpen ze er bij de provincie zeer weinig van!
9 miljoen? Zijn ze helemaal belazerd!
Ga lekker samen met RTVDrenthe, scheelt een hoop geld.