Categorieën: Nieuws

Noordzeebrug deels dicht voor fietsers

Fietsers en voetgangers kunnen voorlopig niet meer gebruik maken van het westelijke deel van de Noordzeebrug over het Van Starkenborghkanaal. Dat is de kant van Noorderhoogebrug.

Via de oostkant kunnen de fietsers en voetgangers de Noordzeebrug nog wel aan beide kanten oversteken.

De afsluiting heeft te maken met de aanleg van een nieuwe hogere brug en het veranderen van de verkeerssituatie bij de Plataanlaan/Bedumerweg. De werkzaamheden duren nog tot medio 2015.

Andor Heij

Bekijk reacties

  • Niet voorlopig. Nooit meer. De nieuwe brug krijgt alleen een fietspad aan de oostkant.

  • Of achterlangs de welbekende Oostwand. Daar is voldoende ruimte binnenkort.

  • Weg-en bouwprojecten kunnen altijd tussentijds worden aangepast, ja zelfs worden afgeblazen. En Marc, geuite ongenuanceerde kwalificaties tekenen de afzender meer dan de ontvanger.

    • Ik vind hem juist zeer genuanceerd Arent, nadat jij volledig of topic forum en oostwand er weer bij moest betrekken. Met kennelijk als enig doel te treiteren. Dat verdient de kwalificatie die je wist dat komen zou :P

  • De prent boven dit artikel laat een weldoordacht plan zien met hoop voor de toekomst. Niet elk plan getuigt daarvan, hoewel enkelen ons dat (soms tegen beter weten in) willen laten geloven.

Recente berichten

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

10 uur geleden

Vrijdag bewolkt met een spatje regen

De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…

10 uur geleden

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

13 uur geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

14 uur geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

14 uur geleden

Aksel Cijntje (43) helpt mensen met beperking op Curaçao aan sportmogelijkheden

Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…

14 uur geleden