Zwembad Kardinge
Kinderen moeten meer bewegen en vaker lid worden van een sportvereniging. Daarom hebben de gemeente, het onderwijs, de kinderopvang en sportopleidingen samen een beweegplan gemaakt.
Doel van het plan is, de kwaliteit van het bewegingsonderwijs te verbeteren. Kinderen op de basisschool moeten twee uur gymles per week krijgen en daarnaast meer gaan sporten. Daarom moeten de gymnastiekles en de sportactiviteiten na schooltijd beter op elkaar aansluiten.
Om dit te bereiken moeten scholen meer samenwerken met elkaar, met sportverenigingen en andere organisaties in de wijk. Het beweegplan start komend schooljaar als proef in de wijken Hoogkerk, Lewenborg, Selwerd, Paddepoel en Tuinwijk.
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 31-jarige…
Wethouder Philip Broeksma en gedeputeerde Erik Jan Bennema hebben donderdag samen het laatste deel van…
Vijf studenten van de Hanzehogeschool zijn naar Fortaleza in Brazilië gereisd om daar voor hun…
De 46-jarige Curt E. is veroordeeld tot tbs met dwangverpleging voor de moord op zijn…
Het gemeentebestuur heeft een wensbeeld voor de Hortus Botanicus in Haren vastgesteld op basis van…
Bekijk reacties
Allemaal heel leuk en aardig. Ik wil graag mijn kinderen lid laten worden van een sportvereniging. Maar het is bijna niet te betalen! Zolang je een uitkering krijgt en een laag inkomen hebt, kom je voor allemaal subsidies en kortingen in aanmerking. Maar zo gauw je daar ook maar iets boven zit, is het afgelopen met die pret en moet je alles zelf betalen. De jongste is (hopelijk) bijna klaar met zwemles, elke maand weer een behoorlijke aderlating! Nu gaan we weer op zoek naar een andere sport voor hem. Ik schrik toch steeds weer wat de contributie elke maand moet kosten, en dan heb ik het nog niet eens over alle bijkomende kosten. Mijn kinderen op een sportclub? GRAAG! Heel graag!Maar betaalbaar? Niet echt!
Dag Truus,
Ik las je reactie en ik begrip dat de contributie van een sportvereniging en de bijkomende kosten kunnen oplopen.
Kijk eens op http://www.jeugdsportfonds.nl/index.jsp?id=6533. Wellicht kunnen ze je daar verder helpen.
Groet van,
Henkjan