Categorieën: Sport

Groningse atleten presteren wisselend in Dublin

De Groningse atleten Thijmen Kupers en Eva Reinders hebben wisselend gepresteerd tijdens de Europacup voor landenteams in Dublin.

In de winderige en regenachtige Ierse hoofdstad liep 800 meterloper Kupers een aanvallende wedstrijd. Voor de laatste bocht plaatste hij een versnelling en probeerde zijn concurrenten af te schudden. Helaas verschoot hij zijn kruid te vroeg en kon niet voorkomen dat verschillende atleten hem passeerde. In een tijd van 1.51.81 eindigde hij achter de Hongaarse winnaar Kazi Tamás als vijfde. Voor Kupers was het een goede test in voorbereiding op het Europese kampioenschap voor atleten onder 23 jaar half juli.

Reinders kon minder tevreden terugkijken. De 20-jarige kogelslingeraarster jaagt nog altijd op de limiet voor datzelfde kampioenschap en had goede hoop deze in Ierland te werpen. Met een afstand van 52.75 meter slaagde zij niet in die opzet en eindigde op de tiende plaats, ruim 7 meter onder de limiet.

Sybren Mulder

Recente berichten

Vooral bewolking en zo nu en dan neerslag tot na het weekend

De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…

7 uur geleden

FC Groningen wint op bezoek bij Excelsior voor het eerst sinds eind oktober

FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…

8 uur geleden

Forse dakbrand aan De Sitterstraat in Helpman (update)

De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…

9 uur geleden

Westelijk fietspad langs Petrus Campersingel blijft tot en met volgende week vrijdag dicht

Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…

9 uur geleden

Van Marum: ‘Alle huurders in bevingsgebied hebben dit jaar nog hun onderhoudsvergoeding’

Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…

10 uur geleden

Nominatie voor CU-vrijwilligersprijs ‘Barmhartige Samaritaan’ weer van start

Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…

11 uur geleden