Categorieën: Sport

Be Quick 1887 al weer gestart met de training

De voetballers van zondagtopklasser Be Quick 1887 zijn dinsdagavond begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen.

Be Quick 1887 is de eerste ploeg uit de provincie Groningen die in de topklasse speelt. De topklasse werd drie jaar geleden de hoogste amateurklasse in Nederland.

Onder leiding van de nieuwe trainer Mischa Visser werkten de Groningers een rustige training af, die besloten werd met een oefenpartijtje. Be Quick traint twee weken en dan kunnen de spelers drie weken op vakantie. Eind juli wordt de voorbereiding weer hervat.

Andor Heij

Recente berichten

Nieuwe delen van Doorfietsroute Leek–Groningen vanaf vandaag open

Vanaf deze vrijdag kunnen fietsers gebruikmaken van nieuwe stukken van de Doorfietsroute tussen Leek en…

44 minuten geleden

DJ Coco Coquelicot aangevallen op Ebbingebrug na avondje draaien

Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…

1 uur geleden

18.000 krabbels voor veilige oversteek bij nieuwe Gerrit Krolbrug dinsdag aangeboden in Den Haag

De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…

2 uur geleden

Gomarus College en ROC Menso Alting openen nieuwe technieklokalen

Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…

3 uur geleden

‘Groninger Museum stuurloos en in geldnood, steun van gemeente en provincie nodig’

Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…

3 uur geleden

Treinen moeten nog jaren langzamer rijden tussen Stad en Leeuwarden

Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…

5 uur geleden