Het Woonschepen Comité heeft weer een bestuur. Het oude bestuur was drie weken geleden teruggetreden. Het overleg met de gemeente over een andere belasting voor woonschepeneigenaren was de oorzaak van het conflict. Maandagavond is een nieuw bestuur benoemd.
Het nieuwe bestuur bestaat uit het oude bestuur, minus de voorzitter, en wordt versterkt met een werkgroep die een nieuw plan gaat ontwikkelen en het mandaat van het bestuur beter zal omschrijven. Het oude bestuur kan zich niet vinden in de eis van een meerderheid van de woonschepenbewoners dat de RZB voor woonboten overeind moest blijven, en niet wordt vervangen door een liggeld. Het bestuur wilde die mogelijkheid wel openhouden en trad af.
De woonbootbewoners willen voorkomen dat zij fors meer moeten betalen en willen het recht op verkoop van de ligplaats behouden. Ze hebben immers bij de aanschaf van hun woonschip voor hun vergunning betaald. De gemeente wil 350.000 euro aan havengeld innen in plaats van de huidige 75.000 euro.
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…