Categorieën: 112

Stadjer steelt koper in Friesland

Een 25-jarige Stadjer is woensdag in Friesland aangehouden op verdenking van koperdiefstal. Hij was op heterdaad betrapt.

Werknemers van een bedrijf in het Friese Eastermar zagen dat de man koper in zijn fietstassen stopte, terwijl hij daar niets te zoeken had. Zij hebben de man overgedragen aan de politie.

Het koper is teruggegaan naar de rechtmatige eigenaar en het gereedschap van de man is in beslag genomen. Zijn fiets stond als gestolen gesignaleerd en werd ook in beslag genomen. De verdachte is ingesloten voor verhoor.

Gert van Akkeren

Recente berichten

Nieuwe delen van Doorfietsroute Leek–Groningen vanaf vandaag open

Vanaf deze vrijdag kunnen fietsers gebruikmaken van nieuwe stukken van de Doorfietsroute tussen Leek en…

20 minuten geleden

DJ Coco Coquelicot aangevallen op Ebbingebrug na avondje draaien

Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…

1 uur geleden

18.000 krabbels voor veilige oversteek bij nieuwe Gerrit Krolbrug dinsdag aangeboden in Den Haag

De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…

2 uur geleden

Gomarus College en ROC Menso Alting openen nieuwe technieklokalen

Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…

3 uur geleden

‘Groninger Museum stuurloos en in geldnood, steun van gemeente en provincie nodig’

Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…

3 uur geleden

Treinen moeten nog jaren langzamer rijden tussen Stad en Leeuwarden

Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…

5 uur geleden