foto: Sebastiaan Scheffer
De Hanzehogeschool gaat de komende jaren flink investeren in de onderwijs en onderzoeksgebouwen. Hierdoor zou de kwaliteit van het onderwijs en onderzoek verbeteren.
De school wil ook de bedrijvigheid op Zernike vergroten. De kenniscentra moeten daardoor een prominente en zichtbare plek krijgen. Daarnaast komen er voor medewerkers en studenten multifunctionele werkplekken.
Mogelijk gaat de dansacademie ook naar Zernike. Het conservatorium, Academie Minerva en de gezondheidsstudies blijven wel in het centrum van de stad.
De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…
FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…
De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…
Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…
Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…
Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…