Categorieën: 112

Duo zakkenrollers slaat beveiliger

Een beveiliger van een warenhuis aan de Grote Markt in Groningen liep woensdagmiddag een vuistslag op toen hij een zakkenroller probeerde aan te houden.

De dader en een vrouwelijke kompaan konden even later toch op de Vismarkt worden achterhaald. Het tweetal, een 40-jarige man en een 26-jarige vrouw, beiden uit Assen zijn in de cel gezet.

De vrouw had een vermoedelijk gestolen mobiele telefoon bij zich en de man een tang waarmee beveiligingslabels kunnen worden losgeknipt.

Betsie Meijer

Recente berichten

Vooral bewolking en zo nu en dan neerslag tot na het weekend

De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…

54 minuten geleden

FC Groningen wint op bezoek bij Excelsior voor het eerst sinds eind oktober

FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…

1 uur geleden

Forse dakbrand aan De Sitterstraat in Helpman (update)

De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…

2 uur geleden

Westelijk fietspad langs Petrus Campersingel blijft tot en met volgende week vrijdag dicht

Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…

3 uur geleden

Van Marum: ‘Alle huurders in bevingsgebied hebben dit jaar nog hun onderhoudsvergoeding’

Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…

4 uur geleden

Nominatie voor CU-vrijwilligersprijs ‘Barmhartige Samaritaan’ weer van start

Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…

5 uur geleden