Foto: Heike ten Hoove
Assistent-trainer Erwin van de Looi wordt de opvolger van, de huidige trainer van FC Groningen, Robert Maaskant. Dat melden bronnen aan OOG Radio en TV. Dick Lukkien wordt zijn assistent.
Maaskant gaf vorige maand aan, na dit seizoen te willen stoppen bij de FC. Waar Maaskant volgend seizoen trainer is, is nog onzeker.
Van de Looi was tussen 2000 en 2002 speler bij FC Groningen. Vanaf 2005 is van de Looi trainer, eerst bij de jeugd en Jong FC Groningen, vanaf 2010 assistent bij de hoofdmacht van de FC.
De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…
Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…
Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiĆ«le zorgen…
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…
Bekijk reacties
Dus de faalbaasjes Nijland en Veldmate,gaan het weer proberen met een trainer die ze de baas zijn.De heren moeten zich wel realiseren dat als er nog slecht seizoen komt zij aan de beurt zijn,het publiek pikt niks meer van dit duo.
Het publiek en aanhang is FC Groningen en niet de faalbaasjes.
Nijland een faalbaas?
Sinds zijn aantreden, gaat het financieel beter en eindigt Groningen vrijwel altijd in het linkerrijtje.
Als Groningen-supporter ben ik heel blij met Nijland als voorzitter. Nijland wist bijvoorbeeld even 10 miljoen te krijgen voor Marcus Berg. Hoewel Berg voor de eredivisie een prima spits was, was 10 miljoen de hoofdprijs
Al de verdiende transfer gelden zijn reeds verdampt,als de nieuwe sponsor er niet was geweest had de FC nog steeds te maken met een jaarlijks begroting gat van meer dan 500.000 euro.Het scouting gebeuren was jaren geleden nog goed,nu al jaren niet meer.Het kapitaal van de FC staat op het veld,en als je verstand van voetbal hebt weet je dat het niet veel soeps is op een paar uitzonderingen na.