Foto: Sebastiaan Scheffer
De jaarlijkse wedstrijd Kunststipendium gaat dit jaar niet door. Er hebben zich te weinig mensen aangemeld met een idee voor een kunstzinnig project, waardoor de organisatie besloten heeft de wedstrijd af te blazen.
Voor de organisatoren, cultureel studentencentrum Usva en HanzeCAST, is dat een tegenvaller. Beide partijen hadden hard gewerkt om de wedstrijd in leven te houden, nadat de Rijksuniversiteit Groningen zijn bijdrage geschrapt had. De geldprijs was daardoor wel verlaagd tot 2000 euro.
Usva en HanzeCAST gaan zich beraden op te toekomst van het Kunststipendium en willen onderzoeken waarom studenten dit jaar geen interesse tonen.
De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…
FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…
De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…
Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…
Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…
Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…