Categorieën: Nieuws

Te weinig animo voor Kunststipendium

De jaarlijkse wedstrijd Kunststipendium gaat dit jaar niet door. Er hebben zich te weinig mensen aangemeld met een idee voor een kunstzinnig project, waardoor de organisatie besloten heeft de wedstrijd af te blazen.

Voor de organisatoren, cultureel studentencentrum Usva en HanzeCAST, is dat een tegenvaller. Beide partijen hadden hard gewerkt om de wedstrijd in leven te houden, nadat de Rijksuniversiteit Groningen zijn bijdrage geschrapt had. De geldprijs was daardoor wel verlaagd tot 2000 euro.

Usva en HanzeCAST gaan zich beraden op te toekomst van het Kunststipendium en willen onderzoeken waarom studenten dit jaar geen interesse tonen.

André Huitenga

Recente berichten

Vooral bewolking en zo nu en dan neerslag tot na het weekend

De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…

6 uur geleden

FC Groningen wint op bezoek bij Excelsior voor het eerst sinds eind oktober

FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…

7 uur geleden

Forse dakbrand aan De Sitterstraat in Helpman (update)

De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…

8 uur geleden

Westelijk fietspad langs Petrus Campersingel blijft tot en met volgende week vrijdag dicht

Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…

8 uur geleden

Van Marum: ‘Alle huurders in bevingsgebied hebben dit jaar nog hun onderhoudsvergoeding’

Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…

9 uur geleden

Nominatie voor CU-vrijwilligersprijs ‘Barmhartige Samaritaan’ weer van start

Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…

11 uur geleden