Categorieën: Nieuws

Nieuw redmiddel voor lege parkeergarages

De gemeente is een campagne gestart om de parkeergarages in de stad wat voller te krijgen. De campagne genaamd Daar begint de binnenstad, moet voor meer bekendheid en toegankelijkheid zorgen. Op het moment staan de parkeergarages in de Oosterpoort, het Damsterdiep en het Boterdiep grotendeels leeg.

De gemeente hoopt dat de parkeergarages straks meer gebruikt zullen worden. Er zijn daarvoor kortingsacties opgezet waarbij het parkeergeld bij een herhalingsbezoek iets lager is. Ook geldt er voor stapavonden een lager tarief.

De parkeergarages staan sinds de oplevering al leeg. Deze marketingcampagne is een nieuw redmiddel voor de gemeente om de parkeergarages bij de Groningers onder de aandacht te krijgen. Er is ook een nieuwe website in de lucht www.p-stad.nl.

Jurjen de Jager

Bekijk reacties

  • parkeergarage Boterdiep wordt bijna alleen gebruikt door medewerkers van het UMCG die met Korting een Abbonement hebben, 1 dag parkeren in het Boterdiep kost 20,- per dag(zelfde bedrag ben je kwijt bij het damsterdiep)

    Zet je de auto in de parkeergarage van het UMCG zelf kost dit 15,00 per dag

    in tijd van crisis tel uit je winst ;)

  • gelukki is het forum in voorbereiding....en zal de parkeerplaats onder dat "MOOIE" project, wel rendabel zijn ...............TOCH..???

  • Bij de Euroborg P 3 moeten de automobilisten al betalen vanaf afgelopen maandag 21 april.
    Mij is verteld van 1.50 per uur
    Diegene die met de P&R bus gaat (lijn 22) en daar een kaartje koopt kopen direct ( voor de hele dag) een busreis en Parkeergeld voor een totaal van 6 euro em maximaal 5 personen.

  • er zijn gewoon teveel parkeergarages. die bij het Damsterdiep is wel heel triest, als je al halfleegstaande garages hebt aan het boterdiep en ossenmarkt.

  • Teveel parkeergarages? Of te hoge prijzen? Lesje marktwerking lijkt me voor sommige mensen wel nuttig. Teveel begrotingsgaten worden gedicht met verhogen van parkeergelden.

Recente berichten

Treinen moeten nog jaren langzamer rijden tussen Stad en Leeuwarden

Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…

14 minuten geleden

PostcodeStraatprijs valt aan Boerhaavelaan, 25.000 euro en auto voor winnaars

Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…

33 minuten geleden

Catherine Sorgdrager nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg

Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…

1 uur geleden

Weg tussen Stad en Winsum dicht door ongeluk

De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…

2 uur geleden

Herstel Dorkwerderbrug gaat weken duren, schade aan staalkabels in bedieningswerk

Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…

3 uur geleden

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

13 uur geleden