Spoorwegovergang Peizerweg. Foto: Google Streetview
De politie is op zoek naar een man en een vrouw die getuige zijn geweest van de mishandeling van een 13-jarige scholier afgelopen vrijdagmorgen.
De jongen reed verder nadat hij gestopt was voor een trein bij de spoorwegovergang aan de Peizerweg. Bij de Koeriersterweg schopte een ongeveer 14-jarige jongen tegen het wiel van de 13-jarige.
De scholier kwam ten val en en raakte gewond. Hij werd geholpen door een man en vrouw, die hem naar school brachten. De politie hoopt dat dit stel of andere getuigen wat meer over de dader kunnen vertellen.
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…
De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…
Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…