Originele foto: Sander de Jong via Wikimedia Commons
GasTerra Flames heeft zaterdagavond de reguliere competitie afgesloten met een overwinning op ZZ Leiden. In een met ruim 3900 toeschouwers gevuld Martiniplaza werd het 79-70.
Beide ploegen waren aan elkaar gewaagd. Na het eerste kwart was het 17-18, en bij rust 30-32. In het derde kwart viel het schot van Flames opeens. Mede door 7 driepunters was de stand aan het eind van het kwart 56-49. In het laatste kwart vergrootten de Groninger basketballers de voorsprong tot 15 punten (75-60), 3 minuten voor tijd, waarna de Leidenaren het verschil nog terugbrachten tot 9 punten.
Topscorer bij Flames was Jamal Boykin met 20 punten. Michael Kingma ontbrak door een rugblessure.
Flames eindigt de competitie op de derde plaats met 52 punten uit 36 wedstrijden. In de kwartfinale van de play-offs om de landstitel staat Flames tegenover de Den Helder Kings in een ‘best-of-five’. De eerste wedstrijd is komende donderdag in Martiniplaza.
De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…
FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…
De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…
Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…
Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…
Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…