Categorieën: Sport

Ruime overwinning Jong FC Groningen

Jong FC Groningen heeft maandagavond in Nijmegen met 3-0 gewonnen van Jong NEC/FC Oss. De Groningers waren veel te sterk tegen de hekkensluiter van de ranglijst.

David Texeira opende na een kwartier spelen de score op aangeven van Mitchell Schet. Na ruim een halfuur maakte Henk Bos de tweede treffer uit een vrije trap. Tien minuten na de rust bepaalde Filip Kostic op aangeven van Timo Letschert de eindstand op 0-3.

Jong FC Groningen blijft op de tweede plaats staan in de Eredivisie voor Beloften. Volgende week komt koploper Jong Heerenveen op bezoek.

André Huitenga

Recente berichten

Nieuwe delen van Doorfietsroute Leek–Groningen vanaf vandaag open

Vanaf deze vrijdag kunnen fietsers gebruikmaken van nieuwe stukken van de Doorfietsroute tussen Leek en…

29 minuten geleden

DJ Coco Coquelicot aangevallen op Ebbingebrug na avondje draaien

Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…

1 uur geleden

18.000 krabbels voor veilige oversteek bij nieuwe Gerrit Krolbrug dinsdag aangeboden in Den Haag

De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…

2 uur geleden

Gomarus College en ROC Menso Alting openen nieuwe technieklokalen

Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…

3 uur geleden

‘Groninger Museum stuurloos en in geldnood, steun van gemeente en provincie nodig’

Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…

3 uur geleden

Treinen moeten nog jaren langzamer rijden tussen Stad en Leeuwarden

Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…

5 uur geleden