Foto: sxc.hu/profile/albax
De ijshockeyers van Gijs Bears kunnen de thuiswedstrijd in de finaleserie voor het kampioenschap van de eerste divisie niet op eigen ijs spelen. Kardinge gaat op 1 april dicht en trainen is dan dus ook niet meer mogelijk.
Gijs Bears won afgelopen weekeinde de halve finales van HIJS Den Haag en krijgt in de finalereeks te maken met Dordrecht Lions of High Techs Eindhoven. Die clubs spelen volgend weekeinde nog tegen elkaar.
Volgens interim-voorzitter Joep Hertsig kan het thuisduel van Gijs Bears niet verplaatst worden naar Heerenveen, Assen of Zwolle. Die banen zijn op 24 maart ook al dicht, of voldoen niet aan de eisen. Hertsig heeft de Groninger politiek gevraagd, in te grijpen.
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…
Bekijk reacties
Kom op gemeente dit kan toch niet waar zijn hou die baan wat langer open en laat GIJS kampioen worden
Inderdaad wat Freddie zegt ! laat Gijd hockeyen en kampioen worden !!!.
Neem toch aan dat er nog wel iets te regelen valt met de gemeente. Het zou toch een lachertje zijn als een gemeente die zich profileert als "Sportgemeente" Gijs zo in de kou zet!
Kom op gemeente laat Gijs de play off afmaken om kampioen teworden er is genoeg animo voor afgelopen zaterdag ook weer een dikke 500 man op de tribune laat oude tijden herleven je laat de club de spelers en de supporters niet in de kou staan laat zien dat Groningen topsport stad van het noorden is Gijs kampioenen
we gaan met zijn alle naar het gemeente huis actie voeren
LETS GO BEARS,