Het CDA start volgende week een meldpunt voor ondernemers over de zondagopenstelling van winkels. De Christen Democraten zijn hier een tegenstander van.
Het CDA zegt dat grote ketens vooral profiteren van de verruimde openingstijden van winkels. De kleine winkelier die de deuren op zondag dicht houdt zou heel wat omzet verliezen.
In de zomer gaat de gemeenteraad de zondagopenstelling nog eens tegen het licht houden. Het CDA wil voor die tijd de mening van de winkeliers weten.
De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…
FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…
De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…
Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…
Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…
Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…
Bekijk reacties
Hou toch eens op je gedateerde religieuze opvattingen op te dringen aan andere mensen. Kijk eens hoe druk het is in de winkels, dat zegt toch genoeg? Daarnaast hebben de kleine winkeliers een groot voordeel: namelijk ze kunnen zelf hun winkel bemannen en hoeven niet 150% uit te betalen of slechts voor een enkele werknemer.
als de consument speciale artikelen wil kopen doet hij dat ook wel op een dag dat een kleine speciaal zaak wel geopend is . het ligt dus meer aan de collectie en het verkoopbeleid of een kleine ondernemer schade ondervind van de zondagopening.
de massa koopt massa artikelen op zondag in massawinkels nou laat ze