Categorieën: Nieuws

Burgemeester Haren en korpschef stappen niet op

Burgemeester Rob Bats van Haren en korpschef Oscar Dros onderschrijven het kritische rapport van de commissie Cohen over de ProjectX rellen in Haren in september. Maar het is geen aanleiding voor hen om op te stappen.

Bats bood zijn excuses aan en hij zei verder dat hij zijn lessen had geleerd en kritisch naar zichzelf heeft gekeken. Bats zal zich verder verantwoorden voor de gemeenteraad.

Dros zei dat uit Haren veel ervaring en lering is getrokken. Dros denkt dat de landelijke politie, die sinds januari actief is, veel beter op grote incidenten als in Haren is ingericht.

Andor Heij

Bekijk reacties

  • nou heren als je zulke fouten maakt in het bedrijfsleven is het echt wel dag met je handje, maar jullie schijnen boter op je hoofd te hebben

  • dat hebben ze zeker, waarom hebben ze de hulp van de stad groningen niet gevraagd.deze heeft wel ervaringen met rellen, o.a. oosterpark en de fc in het verleden. maar ja, eigenwijs he, zie hier de gevolgen.

  • Een rapport vol met open deuren voor slechts 4 ton aan euro's,en zoals gewoonlijk gaan de bestuurders zich weer verstoppen achter allerlei structuren met als toppunt een korpschef die zelf ook nog eens keer betrokken is geweest bij het opzetten van deze zelfde falende structuren.Maar ondertussen is hij wel bevordert tot chef Noord Nederland,wat een giller!

  • aan de volgende oorlog wordt gelukkig ook weer aandacht besteed in de krant.
    heel verhelderend!

Recente berichten

Vooral bewolking en zo nu en dan neerslag tot na het weekend

De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…

53 minuten geleden

FC Groningen wint op bezoek bij Excelsior voor het eerst sinds eind oktober

FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…

1 uur geleden

Forse dakbrand aan De Sitterstraat in Helpman (update)

De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…

2 uur geleden

Westelijk fietspad langs Petrus Campersingel blijft tot en met volgende week vrijdag dicht

Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…

3 uur geleden

Van Marum: ‘Alle huurders in bevingsgebied hebben dit jaar nog hun onderhoudsvergoeding’

Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…

3 uur geleden

Nominatie voor CU-vrijwilligersprijs ‘Barmhartige Samaritaan’ weer van start

Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…

5 uur geleden