Be Quick 1887, foto Bert Schelhaas
Hoofdklasser Be Quick 1887 heeft dinsdag de halve finale bereikt van de noordelijke districtsbeker. Dat betekent dat de Groningers volgend seizoen in de grote KNVB beker spelen. Na een 3-3 eindstand in Steenwijk tegen ‘d Olde Veste 54 won Be Quick na strafschoppen.
Er hing een sensatie in de lucht, want de eerste klasser kwam na een 2-0 ruststand op een 3-0 voorsprong. Be Quick ging stormen en in de laatste 20 minuten scoorde Rob van der Leij drie keer. De laatste in blessuretijd.
In de halve finale speelt Be Quick thuis tegen topklasser Genemuiden, waar oud spits Willem Lanjouw van Be Quick speelt.
Thermo Fisher, de Amerikaanse biofarmaceut met een vestiging aan de Zuiderweg in Hoogkerk, heeft zijn…
Kringloopwinkel GoudGoed is bijna een week geopend. Volgens manager van WerkPro Bastiaan van Vliet lopen…
Op de kruising tussen de Osloweg en de Gotenburgweg vond vrijdagmiddag een aanrijding plaats tussen…
De Forumbibliotheek in Selwerd is vrijdagochtend feestelijk heropend na een verbouwing van drie maanden. In…
Vanaf deze vrijdag kunnen fietsers gebruikmaken van nieuwe stukken van de Doorfietsroute tussen Leek en…
Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…