Een 54-jarige vrouw uit Groningen is zaterdagavond rond 23.00 uur op de Kardingermaar overvallen. Twee voorbijgangers zagen de vrouw met een bloedende wond op haar voorhoofd.
Het slachtoffer was bij de bruggetjes van haar fiets getrokken en met geweld op de grond gedrukt. De twee daders gingen er hardlopend met haar telefoon vandoor via het Dwarsdijkje. De vrouw moest voor medische behandeling naar het ziekenhuis.
De politie stelt een onderzoek in naar de daders van deze straatroof. Een zoektocht met een politiehond leverde helaas nog niets op.
Thermo Fisher, de Amerikaanse biofarmaceut met een vestiging aan de Zuiderweg in Hoogkerk, heeft zijn…
Kringloopwinkel GoudGoed is bijna een week geopend. Volgens manager van WerkPro Bastiaan van Vliet lopen…
Op de kruising tussen de Osloweg en de Gotenburgweg vond vrijdagmiddag een aanrijding plaats tussen…
De Forumbibliotheek in Selwerd is vrijdagochtend feestelijk heropend na een verbouwing van drie maanden. In…
Vanaf deze vrijdag kunnen fietsers gebruikmaken van nieuwe stukken van de Doorfietsroute tussen Leek en…
Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…