fotograaf VirtualErn
De dames van de tippelzone zijn niet van plan nog langer met hun enkels in de sneeuw te staan. Als hun werkgebied niet sneeuwvrij wordt gehouden zullen de dames verkassen naar de Noorderhaven.
Stichting Straatmadelief, die de vrouwen ondersteunt, heeft al veel te doen gehad met de toegankelijkheid van het terrein bij sneeuwval. Als zaken geregeld lijken gaat het vaak mis.
Inmiddels zijn de vrouwen zo boos dat ze bij de volgende sneeuwbui hun diensten zullen aanbieden op de Noorderhaven.
Voor mensen die het financieel minder hebben, verzorgt Fixbrigade Groningen opknapbeurten. Dit doen zij geheel…
Het fietspad tussen Lettelbert en Groningen (ten zuiden van de A7) is tot en met…
Zaterdagmiddag van 15.00 tot 18.00 weer live sport bij OOG Sport. (meer…)
FC Groningen moet het zaterdag in de thuiswedstrijd tegen NEC doen zonder aanvaller Brynjólfur Willumsson…
Als alles volgens plan verloopt, opent aan de Vismarkt nog voor de zomervakantie een winkel…
Aannemer Strukton gaat vanaf komende maandag vijf dagen lang aan de slag met het inheien…
Bekijk reacties
Geef de dames een paar sneeuwschuiven, bezems en een baal zout. Probleem opgelost. Zo blijf je ook nog eens warm in de kou.
goed idee kunnen ze gelijk opgepakt worden ivm illegale uitoefening van hun beroep.. drugsdealers dan gelijk ff meenemen is het A- kwartier eindelijk van dit soort gespuis verlost
tippelen op de a-kwartier is strafbaar en de politie moet daar hard tegen op treden.
De tippelaars willen met dreigen iets afdwingen.
geef ze laarzen en kop chocolademelk.