Categorieën: 112

Jongeren op YouTubefilm niet betrokken bij mishandeling

De jongeren die maandag te zien waren in een YouTubefilmpje over een mishandeling in de Gelkingestraat, hebben daar niets mee te maken. Ze waren afgelopen november toevallig in de buurt toen een jongen en een meisje van 16 door een nog onbekende groep belaagd en geslagen werden.

De politie verdacht de vier omdat ze kort na het incident door de straat rennend werden gefilmd door bewakingscamera’s. De politie plaatste daarom de beelden op zijn YouTube-kanaal, waarop de jongeren zich maandagavond vrijwillig meldden. Onderzoek heeft aangetoond dat niet de vier verantwoordelijk zijn voor de mishandeling, maar een ander groepje jongeren. De politie had de beelden al van YouTube gehaald.

Op zondag 18 november kreeg een verliefd stelletje zonder aanleiding klappen van een groepje van ongeveer acht jongeren. De politie zet het onderzoek naar deze mishandeling voort.

André Huitenga

Recente berichten

Thermo Fisher wil opnieuw praten over cao; acties voorlopig gepauzeerd

Thermo Fisher, de Amerikaanse biofarmaceut met een vestiging aan de Zuiderweg in Hoogkerk, heeft zijn…

34 minuten geleden

Kringloopwinkel GoudGoed blij met nieuwe plek aan Paterswoldseweg: “We hebben veel ruimte”

Kringloopwinkel GoudGoed is bijna een week geopend. Volgens manager van WerkPro Bastiaan van Vliet lopen…

38 minuten geleden

Fietser gewond door aanrijding op Osloweg

Op de kruising tussen de Osloweg en de Gotenburgweg vond vrijdagmiddag een aanrijding plaats tussen…

1 uur geleden

Forumbibliotheek Selwerd feestelijk heropend

De Forumbibliotheek in Selwerd is vrijdagochtend feestelijk heropend na een verbouwing van drie maanden. In…

2 uur geleden

Nieuwe delen van Doorfietsroute Leek–Groningen vanaf vandaag open

Vanaf deze vrijdag kunnen fietsers gebruikmaken van nieuwe stukken van de Doorfietsroute tussen Leek en…

2 uur geleden

DJ Coco Coquelicot aangevallen op Ebbingebrug na avondje draaien

Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…

3 uur geleden