Categorieën: Nieuws

Expositie Nico Visscher in Stripmuseum

Illustrator Nico Visscher wordt vanwege zijn vijftigjarig jubileum als tekenaar, geëerd met een expositie in het Stripmuseum.

In de stad was hij erg bekend als de tekenaar van Korrel, rechtsonder op de voorpagina van het Nieuwsblad van het Noorden.

De overzichtstentoonstelling heet 50 jaar Vis, 50 jaar Fris. Uit de duizenden tekeningen die hij heeft gemaakt in zijn loopbaan is een chronologische selectie gemaakt. Nico Visscher is bijna 80 en nog actief als illustrator.

Betsie Meijer

Recente berichten

Vooral bewolking en zo nu en dan neerslag tot na het weekend

De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…

1 uur geleden

FC Groningen wint op bezoek bij Excelsior voor het eerst sinds eind oktober

FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…

2 uur geleden

Forse dakbrand aan De Sitterstraat in Helpman (update)

De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…

3 uur geleden

Westelijk fietspad langs Petrus Campersingel blijft tot en met volgende week vrijdag dicht

Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…

4 uur geleden

Van Marum: ‘Alle huurders in bevingsgebied hebben dit jaar nog hun onderhoudsvergoeding’

Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…

4 uur geleden

Nominatie voor CU-vrijwilligersprijs ‘Barmhartige Samaritaan’ weer van start

Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…

6 uur geleden