Foto: Martin Nuver - 112groningen.nl
Een nog onbekend man heeft maandagmiddag vier auto’s geramd op de A-weg in de stad. De oorzaak van de aanrijding is vermoedelijk een onwelwording.
Het ongeluk vond rond 15.30 uur plaats. Op de hoek van de Westersingel werd de automobilist onwel. Hij schampte twee auto’s en ramde daarna een andere auto die weer door gleed en tot stilstand kwam tegen een geparkeerde auto.
De bestuurder is met een ambulance overgebracht naar het ziekenhuis. Door het ongeluk was de weg enige tijd afgesloten. Een bergingsbedrijf heeft de beschadigde auto’s weggesleept.
Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…
De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…
Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…