Categorieën: 112

Beelden mishandeling op YouTube

De politie heeft beelden van de verdachte van een mishandeling op YouTube geplaatst. De jongeman wordt verdacht van mishandeling van een verliefd stelletje in de Gelkingestraat op zondag 18 november.

Een 16-jarig meisje uit Groningen en een even oude jongen uit Zuidhorn kregen die nacht rond half vier vanuit het niets klappen van een groepje van ongeveer acht jongeren. De slachtoffers liepen meerdere kneuzingen op en de jongen is even buiten bewustzijn geweest.

Eén van de verdachten, een jongeman met blond haar en een beige/grijs shirt is te zien op bewakingsbeelden, terwijl hij samen met drie anderen meteen na de mishandeling de Gelkingestraat uit rent. De politie heeft de beelden op haar YouTube kanaal gezet. De politie adviseert de jongens en mogelijke getuigen, zich te melden.

Gert van Akkeren

Recente berichten

Vooral bewolking en zo nu en dan neerslag tot na het weekend

De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…

7 uur geleden

FC Groningen wint op bezoek bij Excelsior voor het eerst sinds eind oktober

FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…

8 uur geleden

Forse dakbrand aan De Sitterstraat in Helpman (update)

De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…

9 uur geleden

Westelijk fietspad langs Petrus Campersingel blijft tot en met volgende week vrijdag dicht

Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…

9 uur geleden

Van Marum: ‘Alle huurders in bevingsgebied hebben dit jaar nog hun onderhoudsvergoeding’

Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…

10 uur geleden

Nominatie voor CU-vrijwilligersprijs ‘Barmhartige Samaritaan’ weer van start

Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…

11 uur geleden