Een 39-jarige Stadjer heeft zich afgelopen week vrijwillig bij de politie gemeld en bekend dat hij verantwoordelijk is voor een overval op een kledingzaak, een winkeldiefstal en de vernieling van een camper. Alle misdrijven werden gepleegd in Hoogezand-Sappemeer.
De kledingwinkel werd op 5 januari overvallen. De Stadjer maakte er een klein geldbedrag buit. Twee dagen later deed hij een tevergeefse graai in de kassa van een supermarkt. Dezelfde dag nog meldde bij zich bij de politie. Volgens de man heeft hij de misdrijven gepleegd om aan geld te komen voor zijn drugsverslaving.
Op het politiebureau bekende hij ook dat hij een camper had opengebroken om daar te slapen. De man zit gedurende het onderzoek naar de zaken vast.
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…