Foto: wikipedia.org/wiki/User:Fruggo
Het museumbezoek in de stad en provincie Groningen is flink gedaald. In 2011 kwamen er 750 duizend mensen op de musea af. Vorig jaar 720 duizend. Een daling van 30 duizend.
De daling komt volledig op het conto van het Groninger Museum. Dat ging van 214 duizend naar 180 duizend bezoekers. Alleen het scheepvaartmuseum in de stad scoorde beter dan in 2011. De overige musea kenden een lichte daling.
De musea, borgen en landgoederen in de provincie maakten de negatieve cijfers van de stad nog enigszins goed. Daar kwamen vorig jaar over het algemeen meer bezoekers dan in 2011.
De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…
FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…
De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…
Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…
Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…
Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…