Voormalig GroenLinks Kamerlid Ineke van Gent uit Groningen wordt de nieuwe regio directeur van de NS in noord-oost Nederland.
Van Gent gaat vooral contacten onderhouden met overheden, Prorail en reizigers- organisaties.
De benoeming is opmerkelijk, want Van Gent liet zich in het verleden steeds kritisch uit over de NS en Prorail. Van Gent begint over ruim twee weken aan haar nieuwe baan.
De parkeergarage aan de Haddingestraat is inmiddels bijna een jaar dicht en wordt waarschijnlijk begin…
Bondscoach Ronald Koeman heeft Luciano Valente opgenomen in de 25-koppige selectie voor de interlands tegen…
Johan Remkes is benoemd als Ereburger van Groningen. De oud-politicus is donderdag ingeschreven in het…
Wethouder Philip Broeksma stak vrijdagochtend de handen uit de mouwen aan de Helperzoom. Hij hielp…
In het Forum vindt van vrijdag 7 tot en met zondag 9 november de dertiende…
Er komt bij Meerstad een zonnepark dat in de toekomst 80 duizend Groninger huishoudens van…
Bekijk reacties
Daarmee heeft ze direct al haar geloofwaardigheid ingeleverd,ze zal wel met een verhaaltje komen dat ze van binnenuit de problemen beter kan oplossen.Mensen moeten haar hier en waar dan ook op straat op aanspreken ten overstaan van iedereen,luid en duidelijk:links lullen-rechts de zakkenvullen.
Wat een cynische rotopmerking.
Een mooie baan voor een capabele vrouw ! En goed van de NS om kritische mensen aan te nemen. Iemand die denkt dat Ineke van Gent zich de mond laat snoeren, kent haar niet. Voorbeelden genoeg van momenten waarop ze tegen de fractielijn inging en dat ook uitdroeg.