De politie heeft donderdagmiddag een vrouw en een meisje van 46 en 13 jaar aangehouden op verdenking van mishandeling.
Agenten reageerden op een melding van een vechtpartij in het Noorderplantsoen. Een 24-jarige vrouw uit Groningen had het aan de stok had gekregen met moeder en dochter. Het slachtoffer en haar hond werden door het duo geslagen en getrapt. Beide geweldplegers gingen er daarna rennend vandoor. Getuigen zagen ze een portiek ingaan en de politie kon ze daarna in hun woning aan de Grote Rozenstraat aanhouden.
De vrouw werd voor verder onderzoek ingesloten in het cellencomplex aan de Hooghoudtstraat. Het 13-jarige meisje mocht na verhoor naar huis. Het slachtoffer raakte licht gewond maar hoefde zich niet onder doktersbehandeling te stellen. Ze deed wel aangifte. Waarom het slachtoffer werd aangevallen werd niet helemaal duidelijk.
De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…
FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…
De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…
Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…
Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…
Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…
Bekijk reacties
Echt niks geleerd van de vreselijke rellen in Almere bij de amateur voetballers. Blijf met je handen van elkaar af. Vreselijk!