Ivica Skelin, foto website GasTerra Flames
Ivica Skelin is voor de rest van dit seizoen coach van Gasterra Flames. De 39-jarige Kroaat is aangetrokken als opvolger van Hakim Salem.
Salem werd medio deze week ontslagen vanwege de teleurstellende resultaten. Het team staat derde in de Dutch Basketball League en is inmiddels uitgeschakeld in het bekertoernooi.
Skelin was tot afgelopen zomer zes jaar lang coach van de Belgische clubs Verviers-Pepinster, Leuven en Charleroi. Deze zomer was hij assistent-coach van het nationale team van Kroatië.
Op de kruising tussen de Osloweg en de Gotenburgweg vond vrijdagmiddag een aanrijding plaats tussen…
De Forumbibliotheek in Selwerd is vrijdagochtend feestelijk heropend na een verbouwing van drie maanden. In…
Vanaf deze vrijdag kunnen fietsers gebruikmaken van nieuwe stukken van de Doorfietsroute tussen Leek en…
Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…
De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden dinsdag de petitie met 18.000 handtekeningen aan…
Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…